Organisaatiodynamiikka FINOD ry:n hallitus:

Puheenjohtaja Terttu Malo
Jäsenet: Arja Palo puh. 040 550 6500
Anna-Maria Romppainen puh. 0400 692 763
Maija-Leena Setälä puh. 040 5451 889
Seppo Suihko
Anna Tienhaara
Markku Väisänen puh. 0400 410 399

Marjukka Laurola, puheenjohtaja

+358 40 764 2383, marjukka.laurola@gmail.com


Petteri Mikkola, varapuheenjohtaja, rahaston hoitaja

+358 40 535 1941, petteri.mikkola@reilaconsulting.fi

Pauliina Valtasaari, jäsensihteeri

+358 50 547 5497, pauliina.valtasaari@virite.fi

Johanna Karatmaa, tapahtumakoordinaattori

+358 41 501 4325, johanna.karatmaa@gmail.com

Jussi Onnismaa, hallituksen jäsen

+358 50 5623296, jussi.onnismaa@werka.fi

Jyri Juusti, hallituksen jäsen

+358 40 080 4955, jyri.juusti@gmail.com

Maria-Elisa Kuusisto, hallituksen jäsen

+358 40 481 8812, maria-elisa.kuusisto@idego.fi

Atso Juote, varajäsen, kansainvälisten asioiden yhteyshenkilö

+358 40 526 3425, atso.juote@werka.fi