Organisaatiodynamiikka FINOD ry:n hallitus:

Hallituksen sähköpostiosoite: finodfi@finod.fi

Puheenjohtaja Terttu Malo
Jäsenet: Arja Palo puh. 040 550 6500
Anna-Maria Romppainen puh. 0400 692 763
Maija-Leena Setälä puh. 040 5451 889
Seppo Suihko
Anna Tienhaara
Markku Väisänen puh. 0400 410 399

Tuula Kiander, puheenjohtaja
+35841 45 41 612, tuula.kiander@kolumbus.fi

Petteri Mikkola, varapuheenjohtaja, rahaston hoitaja
+35840 535 1941, petteri.mikkola@reilaconsulting.fi

Johanna Karatmaa, jäsensihteeri
+35841 501 4325, johanna.karatmaa@gmail.com

Helena Kupiainen, hallituksen jäsen
+35844 294 4560, helena.kupiainen@kolumbus.fi

Hellevi Kojo, hallituksen jäsen
+35850 563 6984, hellevi.kojo@werka.fi

Jyri Juusti, hallituksen jäsen
+35840 080 4955,jyri.juusti@gmail.com

Aila Niemelä, hallituksen jäsen
+35840 716 8039, aila.niemela@awailable.com

Atso Juote, varajäsen, kansainvälisten asioiden yhteyshenkilö
+35840 526 3425, atso.juote@werka.fi